Thursday, June 27, 2019 2:32

ADIENT AUTOMOTIVE ROMANIA – sucursala Ploiesti – Tehnician n industria textilă

Posted by on Thursday, June 13, 2019, 16:45

La ADIENT – lider în producția de scaune auto – te vei bucura de ritm și direcție într-o lume mereu în mișcare. Vei avea parte de un mediu de lucru sigur, în care te vei putea dezvolta trăind experiențe și interacționând cu oameni excepționali.

Cerinte

Cerințe:

Minim absolvent liceu tehnic cu diplomă de bacalaureat
Cunoștințe minime software proiectare sau experiență de lucru în AutoCAD
Cunoștințe bune de limbă engleză
MS Office (Excel, Word, PowerPoint) – nivel mediu

Responsabilitati

Responsabilități principale:

Asigură suport pentru zona de producție – croit – realizeaza markere și layout-uri cu ajutorul programelor specifice

Sarcini:

Contribuie la identificarea cauzelor pentru problemele apărute în procesul de croit
Realizează comenzile debalansate de producție
Colaborează cu echipa de producție (Șefii de ateliere) în vederea stabilirii necesarului de informații pentru mașinile de croit
Asigură suport echipei de ingineri textile- tehnologi proiectare

Alte informatii

Ce îți oferim:

Contract de muncă pe durată determinată (până în Decembrie 2019)
Program de lucru în 3 schimburi;
Pachet salarial peste media pieței
Tichete de masă (valoare tichet 15 lei pe zi)
7Card (abonament pentru activități sportive și de relaxare)
Bookster (abonament pentru lectură)
Transport asigurat din Ploiești
Mediu de lucru profesionist

Dacă vrei să îți desfășori activitatea într-un mediu în care îți poți aduce ideile și creativitatea pentru a găsi împreună cele mai îndrăznețe soluții și a gestiona proiecte la scară globală, te așteptăm.