Sunday, November 18, 2018 22:29

Adina Bigas – Junior Economist

Posted by on Monday, November 5, 2018, 6:17

Oferim servicii de consultanta resurse umane si recrutare personal pentru companii in crestere sau aflate in etape de transformare organizationala.

Mai jos puteti gasi informatii cu privire la profilul pentru care recrutam acum pentru un Client de-al nostru.

Cerinte

Nivel de studii: superior, economice / Cursuri de pregatire: cursuri de Finanţe-Contabilitate finalizate cu atestat
Experienta pe un post similar e un plus
Cunostinte : Contabilitate româneasca
Utilizare programe de contabilitate
Operare MS Office (Excel, Word )
Aptitudini :
– de calcul matematic
– de comunicare
– de planificare şi organizare a activităţilor specifice
– atentie la detaliu si date
– de finalizare a sarcinilor in indeplinirea sa
– de eficienta relationare inter-departamentala
Limbi straine – limba engleza

Responsabilitati

– Asigura evidenta contabila a stocurilor si a relatiilor cu tertii;
– Opereaza zilnic receptiile de la furnizori pt. marfuri in depozit;
– Emitere de NIR si urmarirea scriptica a livarilor;
– Inregistreaza intrari de marfa in sistem in baza documentelor primite de la magazie (facturi interne, facturi externe, DVI si NIR);
– Reconciliaza documentele de expeditie cu documentele din portalul furnizorilor.

Alte informatii

La serviciu se poate ajunge usor din Bucuresti.