Sunday, June 16, 2019 5:28

Ana Pan – HR Admin

Posted by on Sunday, April 14, 2019, 14:23

Ana Pan este un reper in domeniul cofetariei, patiseriei si panificatiei pe piata din Bucuresti. Fondata in 1990, Ana Pan are acum o retea de 14 de magazine in Capitala.
Vino într-o echipă super! It’s cool to be oldschool!

Cerinte

Îți zicem pe scurt: vrem sa ni te alături, să ne completezi familia, să facem lucruri faine împreună în #echipaanapan, să fim #dulcecreativi.

Aşa că dacă:
• Ești student/absolvent de studii superioare
• Ai cunoştinţe de limba engleză şi de utilizare a pachetului MS Office
• Ai abilitǎţi excelente de comunicare şi prezentare
• Ai initiativǎ şi spirit de echipǎ
• Ai capacitatea de a asimila cunoştinţe noi într-un timp scurt
• Gândirea analiticǎ şi capacitate de sintezǎ sunt abilitǎţile tale forte
• Ai cursul de inspector resurse umane finalizat – reprezintǎ un mare avantaj

Responsabilitati

Printre responsabilitățile tale de început vor fi:

– Realizarea documentelor necesare procesului de angajare
– Eliberarea adeverinţelor de orice fel precum şi a altor acte solicitate de salariaţii societăţii, cu respectarea prevederilor legale;
– Participarea la procesul de inducţie al angajaţilor
– Menţinerea legăturii cu angajaţii
– Gestionarea bazelor de date ale salariaţilor, operând în timp şi în mod corect contractele de munca şi modificările acestora, precum şi înregistrarea lor în REVISAL.

Alte informatii

Oferta noastra:
– Procesul de învaţare va include colaborarea cu mai multe departamente
– Praticiparea la training-uri de dezvoltare a soft şi hard skill-urilor
– Oportunităţi de carieră după terminarea stagiului
– Programul va fi remunerat

Alte informaţii:
Durata internshipului: 12 saptamani
Data de început a programului de internship: Mai 2019