Tuesday, February 19, 2019 8:48

Audionova

Posted by on Saturday, February 9, 2019, 11:44

Dacă îți place să lucrezi, să ajuți și să socializezi cu oamenii, Audionova este locul tău.

Misiunea noastră este să schimbăm viața oamenilor, să audă din nou, să se bucure de viață, iar acest lucru se poate realiza doar prin implicarea fiecărui om din echipa noastră.

La Audionova, ne mândrim cu succesul adus de către oamenii noștri.

Compania noastră se dezvoltă într-un ritm alert. Așadar, căutam oameni care doresc să contribuie la succesul nostru ca membri ai echipei Audionova.
Audionova – companie cu capital româno-danez, lider de 19 ani în comercializarea aparatelor auditive, 45 centre specializate în Romania.
Acceptă provocarea de a face diferența împreună. Aplică acum la Audionova – Nr. 1 în aparate auditive.

Cerinte

-Experienta in domeniu electronic de minim 2 ani
-Experienta in operatiuni tehnice si tehnologice de testare si diagnoza a aparatelor cu dimensiuni mici si foarte mici pentru a constata defectul
-Experienta in reparatii prin resoftare si/sau prin inlocuire de componente mecanice si/sau electrice
-Capacitate de concentrare;

Responsabilitati

-Asamblarea protezelor auditive cu ajutorul microscopului
-Asamblare si depanare;
-Diagnosticarea defectiunii protezei auditive;
-Reverificare produse finite;
-Intretinerea aparatelor.

Alte informatii

-Salariu atractiv;
-Conditii de lucru excelente.
-Masa
-Decontare transport