Sunday, June 16, 2019 5:26

CCC

Posted by on Saturday, April 6, 2019, 13:56

Echipa CCC este dinamica, potrivita pentru persoane care isi doresc sa se dezvolte profesional in domeniul Comert/Retail si care isi doresc o cariera in Vanzari.

Cerinte

Am aprecia la tine:
– Abilitațile de comunicare, spirit comercial dinamic si perseverent;
– Simtul responsabilatii, cu spirit de echipa si abordare pozitiva;
– Nivelul mediu pentru limba engleza;
– Orientare spre performanta si dorinta permanenta pentru dezvoltare profesionala;
– Preferabil minim 2 ani experienta in domeniu

Responsabilitati

Ce ar trebui sa faci:
– Sa coordonezi activitatea comerciala si operațională din magazin, asigurand o echipa motivata
– Sa asiguri atingerea obiectivelor de vanzari si a indicatorilor de performanta lunari si semestriali
– Sa recrutezi si sa formezi personalul nou din magazin;
– Sa organizezi echipa astfel incat sa asiguri existenta produselor la raft, cu preturi afisate corect, respectand standardele de curatenie
– Sa implementezi in magazin standardele de Visual Merchandising ale companiei
– Sa intocmesti si/sau sa verifici actele zilnice necesare vanzarii in magazin;
– Sa te implici in vanzarea directa a produselor catre client;
– Sa comunici orice situatie care afecteaza buna funcționare a magazinului din punct de vedere tehnic si organizatoric

Alte informatii

Ce iti oferim:
– Posibilitati reale de avansare si crestere profesionala;
– Flexibilitatea programului
– Tichete de masa
– Bonusuri
– Discount la produsele din magazin