Monday, February 24, 2020 0:20

Colorful HR Leasing

Posted by on Sunday, February 9, 2020, 23:01

Colorful HR Leasing, membra a grupului ROMANIAN SOFTWARE, este o companie românească ce oferă servicii de Recrutare și Leasing de personal. Totodată, Colorful HR Leasing se ocupă de salarizarea și administrarea personalului, oferind consultanță legislativă și întocmirea de rapoarte rapoarte variate privind activitatea de HR.

Cerinte

– Studii superioare in domeniul energetic
– Cunosinte desen tehnic in Autocad 2D
– Experienta de minim un an in domeniu
– Cunostinte de limba engleza (nivel mediu)
– Abilitati excelente de organizare, prioritizare a activitatilor si relationare cu clientii

Avantaje :
– Cunostinte soft proiectare 3D (Inventor 3D)
– Autorizare ANRE
– Cunostinte proiectare instalatii sanitare si termice

Responsabilitati

– Sa interpreteze diagrame de jonctionare, pichetaje traseu, proiecte tehnice trasee fibra optica, arhitecturi de retea si LLD pentru FTTx/FTTH in aplicatii specifice (Acad, QGIS)
– Sa cunoasca procedurile de autorizare/acorduri in vederea obtinerii autorizatiei de construire
– Sa calculeze bugetul de putere optica; sa dimensioneze si sa se incadreze in limitele agreate
– Sa intocmeasca documentatia de la finalizarea lucrarilor si CTC
– Sa cunoasca la nivel avansat design in platforme software precum Qgis si AutoCAD

Alte informatii

Beneficii:
– Salariu motivant
– Bonuri de masa
– Plan de cariera pe termen lung