Monday, February 24, 2020 1:45

Colorful HR Leasing

Posted by on Sunday, February 9, 2020, 23:01

Colorful HR Leasing, membra a grupului ROMANIAN SOFTWARE, este o companie românească ce oferă servicii de Recrutare și Leasing de personal. Totodată, Colorful HR Leasing se ocupă de salarizarea și administrarea personalului, oferind consultanță legislativă și întocmirea de rapoarte rapoarte variate privind activitatea de HR.

Cerinte

– Studii superioare in domeniul telecomunicatiilor/constructiilor
– Cunostinte bune de Autocad si Microsoft Office
– Experienta de minimum un an pe o pozitie similara
– Cunostinte de limba engleza (nivel mediu)
– Permis de conducere categoria B

Avantaje
– Cunoasterea normativelor si standardelor de proiectare in vigoare

Responsabilitati

– Sa execute vizita in teren pentru stabilirea solutiei tehnice
– Sa intocmeasca proiecte in faza DTAC, DTOE, DDE, PT, SC pentru site-uri de telefonie noi, extensii site-uri existente, retele fibra optica aerian/subteran sau retele de canalizatie telecom
– Sa elaboreze liste de cantitati de lucrari in conformitate cu plansele desenate
– Sa intocmeasca listele de materiale pentru proiectele in derulare
– Sa elaboreze Caiete de sarcini pentru executia lucrarilor, aplicabile proiectului in curs de elaborare
– Sa se asigure de coerenta si corectitudinea documentelor intocmite (elemente grafice, liste de echipamente) si de conformitatea acestora cu procedurile si instructiunile interne
– Sa participe la reuniunile de coordonare pe proiect, la sedintele de avizare ale proiectelor atunci cand este solicitat

Alte informatii

Beneficii:
– Salariu motivant
– Bonuri de masa
– Plan de cariera pe termen lung