Monday, January 15, 2018 11:27

croitoreasa perdele si draperii

Posted by on Thursday, June 2, 2011, 18:07

Descrierea postului:

Confectionare perdele, draperii si storuri in diverse modele.

Cerinte:

experienta in confectionarea de perdele si draperii.

Oferta (bonusuri, beneficii):

se discuta la interviu.

Descrierea firmei:

comercializarea de perdele,draperii,galerii si decoratiuni diverse.

Article source: http://www.bestjobs.ro/locuri-de-munca-croitoreasa-perdele-si-draperii/493730/1

3 Comments

  1. 8 June, 2011, 12:54

    ma numesc camelia si caut de lucru la un atelier unde se comercializeaza perdele.daca anuntul mai e valabil astept un raspuns pe adr de mail camelia.iuliana0@yahoo.com

  2. Goidescu Sorina
    11 February, 2012, 21:11

    Ma numesc Goidescu Sorina si vreau sa lucres intr-un atelier pentru croirea si confectionare perdelelor si draperiilor, diverse modele etc, ma contactati pe goidescu.sorina@gmail.com.

  3. Adina Dinu
    29 June, 2012, 8:08

    Numele meu este Adriana , am experienta in lucrari decoratiuni interioare de perdele si draperii, lucrez in domeniu de 20 de ani (perdele ,draperii dublate,storuri dublate,cuverturi pat ) tot ce inseamna lucrari la comanda).Telefon contact : 0724304243