Sunday, November 18, 2018 22:28

Inditex – CONSILIER VANZARI

Posted by on Thursday, October 18, 2018, 5:32

Arata-ne ce te diferentiaza pe tine de ceilalti!
Daca esti in cautarea unei cariere in fashion retail, iti doresti oportunitati de promovare si noi provocari,atunci Inditex (Zara, PullBear, Massimo Dutti, Bershka, Stradivarius) este locul ideal pentru tine.

Cerinte:
-Minim studii medii (obligatoriu diploma de bacalaureat), student sau absolvent de facultate.
-Cu sau fara experienta profesionala.
-Pasiune pentru fashion, placerea de a lucra intr-un mediu dinamic.
-Abilitati de comunicare, initiativa, flexibilitate.

Responsabilitati:
-Activitati specifice magazinului: receptie marfa, aranjarea produselor in magazin, inlocuirea produselor vandute.
-Activitati  in depozit: stocare, aranjare, verificare.
-Activitati specifice casei de marcat.

BENEFICII
-Contract pe perioana nedeterminta.
-Salariu motivant.
-Uniforma.
-Asigurare medicala.
-Sansa de a promova in cadrul Grupului Inditex