Tuesday, February 19, 2019 9:18

Industrial Access

Posted by on Saturday, February 9, 2019, 11:44

Industrial Access SA Romania  este cea mai mare companie de  inchirieri utilaje pentru acces si lucru la inaltime,  din zona Balcanilor, cu o istorie de doar 9 ani de crestere rapida, de la o mica  firma antreprenoriala la cea mai dezvoltata retea de depozite de echipamente pentru acces si lucru la inaltime din Romania ( de asemenea avem 2 subsidiare in Bulgaria si Moldova).

Cerinte

Industrial Access angajeaza Inginer/electromecanic service pentru punctul de lucru din Medias.

Esti pasionat de domeniul tehnic si esti talentat la repararea utilajelelor/echipamentelor? Esti un adevarat profesionist si lucrezi la cele mai inalte standarde?
Esti atent la detalii, iar in munca ta, erorile si omisiunile nu-si au locul? Ai un mod de lucru bine structurat, dar pui accent pe eficienta?
Iti doresti sa lucrezi intr-o organizatie cu sisteme de lucru moderne, care te incurajeaza sa te dezvolti personal si profesional?

Profilul candidatului:
– studii tehnice medii sau superioare;
– cunostinte de mecanica, electrica, hidraulica;
– experiență pe un post similar constituie un avantaj;
– disponibilitate deplasari;
– permis de conducere categoria B;
– spirit practic și organizat;
– atent la detalii, meticulous si eficient;
– cunoasterea limbii engleze constituie un avantaj;

Responsabilitati

– efectueaza operatii de punere in functiune, colantare, montaj GPS la platforme de lucru la inaltime Marca JLG;
– efectueaza setarile specifice pentru fiecare echipament;
– efectueaza raport de interventie si cerere de garantie acolo unde este cazul;
– remediaza defectiunile minore ale utilajului;
– se asigura de buna functionare a utilajului conform documentatiei de la producator;
– participa la pregatirea si verificarea utilajelor la livrare si receptie;

Beneficii:
– mediu de lucru flexibil si modern;
– programe si cursuri de dezvoltare personala si profesionala;
– acces la tehnologii de ultima generatie;
– companie recunoscuta la nivel international;

Prin aplicarea CV-ului dumneavoastra la acest job, sunteti de acord cu prelucrarea datelor cu caracter personal, conform Regulamentului privind protectia persoanelor fizice in ceea ce priveste prelucrarea datelor cu caracter personal. Aceste date ne sunt necesare pentru desfasurarea procesului de recrutare.
Numai candidatii selectati vor fi invitati sa completeze teste de specialitate, datelor lor fiind comunicate unei societati colaboratoare.
Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate.