Sunday, July 21, 2019 4:50

Industrial Access – Consilier Vanzari Scule/Unelte

Posted by on Saturday, February 9, 2019, 11:44

Industrial Access SA Romania  este cea mai mare companie de  inchirieri utilaje pentru acces si lucru la inaltime,  din zona Balcanilor, cu o istorie de doar 9 ani de crestere rapida, de la o mica  firma antreprenoriala la cea mai dezvoltata retea de depozite de echipamente pentru acces si lucru la inaltime din Romania ( de asemenea avem 2 subsidiare in Bulgaria si Moldova).

Cerinte

Profilul candidatului:
– bune abilităţi de vanzare, prezentare şi negociere;
– persoană dinamică, cu spirit de initiativă, orientată spre rezultate;
– studii medii sau superioare;
– experienţă în domeniul vânzărilor de minim 1 an;
– experienţa în închirierea şi/sau vânzarea utilajelor şi echipamentelor din construcţii constituie un avantaj;
– experienţa în domeniul tehnic constituie un avantaj;
– capacitatea de a gasi solutii adaptate nevoilor clientilor;
– abilităţi de operare calculator;
– limba engleză reprezintă un avantaj;
– disponibilitate de lucru în ture.

Beneficii:
– mediu de lucru flexibil si modern;
– programe si cursuri de dezvoltare personala si profesionala;
– acces la tehnologii de ultima generatie;
-salariu oferit 1800 net;
– bonus in functie de performanta;
– tichete de masa(din a 4-a luna);
-decontare transport;

Responsabilitati

– identificarea nevoilor clientului;
– consilierea clientului in alegerea echipamentului potrivit;
– promovarea produselor companiei potentialilor clienti;
– prezentarea produselor si serviciilor;
– negocierea unor termene si conditii avantajoase in conformitate cu politica companiei;
– raspunde de realizarea targetului de vanzari alocat;
– ofertarea si intocmirea contractului de inchiriere;
– intocmirea facturii si incasarea contravalorii acesteia;
– testarea si verificarea echipamentului la predarea si primirea acestuia;
– asigura evidenta si gestiunea echipamentelor din stoc.

Prin aplicarea CV-ului dumneavoastra la acest job, sunteti de acord cu prelucrarea datelor cu caracter personal, conform Regulamentului privind protectia persoanelor fizice in ceea ce priveste prelucrarea datelor cu caracter personal. Aceste date ne sunt necesare pentru desfasurarea procesului de recrutare.
Numai candidatii selectati vor fi invitati sa completeze teste de specialitate, datelor lor fiind comunicate unei societati colaboratoare.
Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate.