Saturday, December 4, 2021 0:32

leoHR

Posted by on Monday, October 18, 2021, 1:57

leoHR furnizeaza servicii de selectie si recrutare specializata, livreaza servicii si strategii in zona de retentie prin serviciul star – Stay Interview: stayIN, servicii de consultanta in managementul resurselor umane, precum si servicii de formare profesionala / training.

Cerinte

Studii superioare in domeniul economic;
Cunostinte Legislatia Muncii;
Limba engleza nivel avansat;
Experienta in domeniu 3-5 ani;
Dorinta de a invata lucruri noi.

Responsabilitati

Gestioneaza sistemul de pontaj si sistemul de salarizare;
Realizeaza statele de salarii lunare si declaratiile aferente;
Calculeaza bonusurile lunare acordate angajatilor tinand cont de regulile companiei;
Inregistreaza, calculeaza si depune concediile medicale;
Tine evidenta documentatiei necesare ariei sale de activitate;
Asigura relatia cu organele statului: ITM/ AJOFM/ CNAS/ CAS;
Genereaza rapoarte periodice sau la cerere;
Gestioneaza situatia concediilor de odihna;
Completeaza si transmite Revisal.

Alte informatii

Un mediu placut si dinamic;
Posibilitatea de a te dezvolta profesional.