Sunday, November 18, 2018 22:29

QLT

Posted by on Saturday, September 15, 2018, 21:47

Simți că a venit momentul să faci o schimbare în carieră? Dacă ești în căutarea unui job de calitate, te invităm să ne trimiti cv-ul. Mâine poate fi prima zi în care să vă valorificați potențialul exact așa cum doriți.

“Pesimistul vede dificultăți în orice oportunitate. Optimistul găsește oportunități în orice dificultate.” (Winston Churchill)”

Cerinte

Compania comercializeaza la nivel national aparatura de laborator pentru diverse domenii: cercetare dezvoltare, analize fizico- chimice, biologie cat si reactivi de laborator aferenti echipamentelor comercializate.

Cerinte:
Experienta in domeniu;
Bune cunostinte ale legislatiei in domeniul achizitiilor publice;
Curs in domeniul achizitiiilor publice reprezinta avantaj;
Buna cunoastere a sistemului SICAP si operare PC- MS Office.

Responsabilitati

Responsabiltati:
Monitorizarea sistemului SICAP si a altor site-uri specializate in publicarea anunturilor de licitatii publice;
Identificarea anunturilor de interes pentru companie;
Intocmirea documentatiei de licitatie conform cerintelor din caietul de sarcini;
Verificarea conformitatii documetelor de licitatie impreuna cu persoanele responsabile tehnic;
Urmarirea derularii licitatiei;
Formulare prompta si in termen a raspunsurilor la solicitarile de clarificari din cadrul procedurii;
Intocmirea evidentei procedurilor de licitatie;
Intocmirea contestatiilor atunci cand societatea decide acest lucru.

Alte informatii

Oferta:
Contract de munca full time;
Salariu negociabil + bonuri de masa, decont transport.

Article source: https://www.hipo.ro/locuri-de-munca/locuri_de_munca/107202/QLT/Specialist-Achizitii-Publice