Tuesday, June 2, 2020 1:35

QLT – Receptionist

Posted by on Sunday, February 23, 2020, 23:33

Simți că a venit momentul să faci o schimbare în carieră? Dacă ești în căutarea unui job de calitate, te invităm să ne trimiti cv-ul. Mâine poate fi prima zi în care să vă valorificați potențialul exact așa cum doriți.

“Pesimistul vede dificultăți în orice oportunitate. Optimistul găsește oportunități în orice dificultate.” (Winston Churchill)”

Cerinte

Firma de avocatura internationala cu biroul situat in zona Universitatii.

Cerinte:
• Studii medii de preferat;
• Experienta anterioară într-o poziţie similară constituie un avantaj;
• Fluenţă în limba engleză ( scris, citit, vorbit);
• Cunoştinţe operare pe calculator (Word, Excel, Power Point, Outlook);
• Competenţe foarte bune de organizare şi comunicare;
• Capabil să lucreze bine cu toate tipurile de oameni;
• Orientat spre soluţii;
• Ţinută profesională.

Responsabilitati

Responsabilitati:
• Preluarea/direcţionarea apelurilor telefonice şi primirea/ trimiterea faxurilor;
• Preluarea şi transmiterea mesajelor;
• Rezervarea sălilor de întâlniri şi asigurarea protocolului;
• Întâmpinarea clientilor;
• Formatarea documentelor conform standardelor interne;
• Participarea la organizarea diverselor evenimente ale Firmei;
• Achiziţionarea produselor de protocol, papetărie, etc.;
• Asigurarea trimiterea/primirea/inregistrarea corespondenţei (posta, curieri, fax etc);
• Asigura producerea şi modificarea documentelor in format electronic;
• Asigura activitatea de scanare, tipărire, fotocopiere şi alte activităţi specifice departamentului administrativ;
• Efectueaza revizuiri/modificări/comparaţii/corecturi de documente;
• Efectueaza rapoarte si inregistrari in sistemele de management si informatice ale Firmei.

Alte informatii

Oferta:
• Contract norma intreaga, nedeterminat;
• Salariu negociabil 600-700 euro net;
• Tichete de masa, asigurare medicala privata;
• Program L-V, 10-19 ( disponibilitate de a inlocui si alte turele dupa caz 9-15 sau 15-21).