Thursday, June 14, 2018 18:00

Valoris Center

Posted by on Thursday, June 14, 2018, 8:12

Activam de mai bine de 10 ani in domeniul serviciilor de Business Process Outsourcing, avand 2 sedii in Bucuresti si Valcea.
Gestionam proiecte in 7 limbi de circulatie internationala pentru companii de top ce activeaza in diferite industrii (pharma, retail, telecomunicatii, banking, IT, auto, etc.)

Cerinte

– Studii superioare tehnice
– experienta min. 3 ani in vanzari
– cunostinte IT: MS Office
– cunostinte bune de limba engleza
– permis de conducere, categoria B

Responsabilitati

– Identifica si contacteaza potentialii clienti in vederea trimiterii ofertei, negocierii, incheierii si derularii contractelor comerciale;
– Efectueaza masuratori si consiliaza clientii cu privire la echipamentele oferite
– Pregateste oferte de marfuri;
– Acorda asistenta tehnica si comerciala clientilor si prospectilor;
– Negociaza, incheie si asigura desfasurarea contractelor comerciale;
– Mentine contactul cu clientii din portofoliu;
– Participa la inventarierea produselor organizatiei

Alte informatii

– Salariu competitiv;
– Bonusuri de vanzari pentru proiectele incheiate;
– Oportunitatea de a lucra intr-o echipa de profesionisti

Article source: https://www.hipo.ro/locuri-de-munca/locuri_de_munca/100885/Valoris-Center/Agent-de-vanzari-(profil-tehnic)