Monday, June 18, 2018 7:23

caut badante pentru italia urgent ,

Tagged with:
Posted by on Thursday, June 2, 2011, 0:01
This item was posted in Locuri de munca noi and has 3 Comments so far.

Descrierea postului:

Se ofera locuri de munca in sudul italiei, ca ingrijitoare batrani , insemnand asistenta la domiciliul persoanei, curatenie si companie, depinzand de familie,nu se percepe comision in tara, se plateste 150 de euro in italia in momentul in care se ajunge la locul de munca

Cerinte:

Se cauta persoane serioase,harnice,este preferabil sa stie cat de cat limba italiana, cu dorinta de a muncii , fara fite si pretentii deoarece locurile de munca sunt sigure si familiile foarte serioase

Oferta (bonusuri, beneficii):

se ofera salariul de 600 de euro , cresterea salariului depinde de familie

Article source: http://www.bestjobs.ro/locuri-de-munca-caut-badante-pentru-italia-urgent/493601/1

3 Comments

  1. mihai
    3 June, 2011, 11:33

    buna ziua ..am si eu o intrebare..se poate ca un barbat sa fie insotitor pt batrani?daca sti vreun lok de munca pentru un barbat as fi foarte recunoscator daca m-ati putea ajuta..

    va multumesc

  2. adina ploaie
    28 June, 2011, 15:07

    salut,am lucrat in italia si acum in germania.e mult mai greu aic

  3. adina ploaie
    28 June, 2011, 15:11

    cum as putea gasi cevanta de lucru in italia ca badanta?sto parlando abastanza bene la lingua italiana anche scrivere e legere.grazie