Wednesday, July 18, 2018 9:55

Camusat RomTelecomunicatii

Posted by on Tuesday, April 10, 2018, 8:25
This item was posted in Info Munca and has 0 Comments so far.

CAMUSAT ROM TELECOMUNICATII – Societate multinationala, parte a grupului francez CAMUSAT, leader in domeniul constructiilor de infrastructuri pentru telecomunicatii.

Cerinte

– Studii medii / superioare
– Atestat transport marfa reprezinta avantaj
– Disponibilitate deplasari frecvente
– Permis de conducere categoria B (C, C + E-constituie un avantaj)

Responsabilitati

– Transportul marfurilor de la sediul central catre locatiile de telecomunicatii
– Incarcarea si descarcarea
– Mentinerea vehiculului in stare buna de functionare
– Jobul presupune deplasari in tara

Alte informatii

– Salariu motivant
– Bonusuri de performanta
– Cariera si oportunitati de dezvoltare bazate pe performanta intr-un mediu multicultural
– Instruire si certificari
– Pachet de beneficii (asigurare medicala, transport s.a.)

Article source: https://www.hipo.ro/locuri-de-munca/locuri_de_munca/95928/Camusat-RomTelecomunicatii/Distribuitor