Tuesday, November 12, 2019 20:00

MyPAL Travel

Posted by on Thursday, July 11, 2019, 5:39
This item was posted in Info Munca and has 0 Comments so far.

Eden Travel este o agentie tour-operatoare licentiata, detinuta de Eden Travel Partner SRL, companie care a dezvoltat platformele online de prezentare si rezervare pentru destinatii interne ViziteazaDelta.ro si SpreMunte.ro si sistemul MyPal.travel, sistem online de prezentare si rezervare a serviciilor turistice din intreaga lume.

Noi, reprezentantii Eden Travel, imbinanand tehnologia cu interventia umana, ne dorim si ne propunem sa facem turismul mai placut si mai accesibil tuturor, asumandu-ne rolul de Partener de Incredere in toate relatiile dezvoltate!

Credem ca ce este facut din pasiune este facut cel mai bine, de aceea suntem o echipa ce pune suflet in fiecare cerinta care ne este adresata.

Cerinte

Daca vrei sa faci cariera in turism, acum ai oportunitatea sa lucrezi intr- companie care creeaza un proiect unic, unde vei beneficia de training specializat gradual, de aprecierea performantelor si a initiativelor si de o remunerare corecta si adaptata realitatilor si nevoilor sociale.

Absolvent de studii superioare (limbi straine, literatura, stiinte politice, marketing, publicitate, geografie – profil uman in general)
Capacitate si dorinta de invatare
Sociabil, simt al umorului dezvoltat
Limba Engleza obligatoriu scris si vorbit nivel avansat
Orice alta limba straina de circulatie internationala reprezinta un mare avantaj

Responsabilitati

Preluarea cererilor de pe platformele online ale Eden Travel
Comunicarea cu clientii noi si recurenti
Introducerea cererilor in sistemul de gestionare al acestora
Colaborarea stransa cu consultantii de turism seniori pentru clarificarea cererilor

Alte informatii

Ce oferim
Mediu de lucru placut intr-o companie care opereaza la nivel national si urmeaza sa opereze la nivel international
Sediu modern situat langa statie de metrou (50 m)
Training continuu gradual pentru specializare
Team Building-uri anuale
Salariu incadrare de la 2200 lei net
Bonusuri de performanta
Tichete de masa