Tuesday, November 12, 2019 21:33

MyPAL Travel

Posted by on Thursday, July 11, 2019, 5:39
This item was posted in Info Munca and has 0 Comments so far.

Eden Travel este o agentie tour-operatoare licentiata, detinuta de Eden Travel Partner SRL, companie care a dezvoltat platformele online de prezentare si rezervare pentru destinatii interne ViziteazaDelta.ro si SpreMunte.ro si sistemul MyPal.travel, sistem online de prezentare si rezervare a serviciilor turistice din intreaga lume.

Noi, reprezentantii Eden Travel, imbinanand tehnologia cu interventia umana, ne dorim si ne propunem sa facem turismul mai placut si mai accesibil tuturor, asumandu-ne rolul de Partener de Incredere in toate relatiile dezvoltate!

Credem ca ce este facut din pasiune este facut cel mai bine, de aceea suntem o echipa ce pune suflet in fiecare cerinta care ne este adresata.

Cerinte

– Absolvent facultate (master) 2019
– Nu este necesara experienta
– Atentie la detalii si bune abilitati de prelucrare a informatiilor
– Persoana proactiva, responsabila, serioasa, atenta si orientata spre rezultate
– Cunoasterea uneia sau a doua limbi straine reprezinta avantaj
– Cunostinte operare PC si internet si a suitei Microsoft Office (Word, Excel, Outlook)

Responsabilitati

Editare continut hoteluri
Editare SEO on page

Alte informatii

– Job dinamic cu posibilitati de dezvoltare;
– Posibilitatea de a-ti desfasura activitatea intr-un mediu de lucru placut si profesionist.
– Salariu 2200 lei
– Program flexibil, bonuri de masa, asigurare de sanatate.
– Sediul la 50 m de statia de metrou Grozavesti
– Se asigura training specializat