Friday, April 19, 2019 14:30

Romanian Software

Posted by on Wednesday, April 10, 2019, 2:17
This item was posted in Info Munca and has 0 Comments so far.

Scurta descriere a companiei

Cerinte

ROMANIAN SOFTWARE este in cautarea a 2 colegi pe pozitia de CONSULTANT SUPORT care sa se alature unei echipe colorate si prietenoase:

– Studii superioare (absolvent de ASE, Politehnica, Cibernetica, Resurse Umane – reprezinta un avantaj);
– Cunostiinte MS Excel;
– Cunoasterea proceselor resurse umane (administrare de personal/salarizare) reprezinta un avantaj;
– Cunoștințe de baze de date (SQL) reprezinta un avantaj;
– Capacitate de asimilare rapidă a informatiilor noi și dorința de perfecționare continuă;
– Capacitate de analiză si de organizare;
– Abilități excelente de gestionare a relației cu clienții.

Responsabilitati

– Oferirea de asistență tehnică pentru utilizarea sistemului aplicațiilor implementate;
– Urmărirea și soluționarea solicitărilor primite de la clienți;
– Importuri de date și informații în baza de date prin fișiere de import;
– Colaborarea cu Departamentul de Implementare în tranziția proiectelor implementate.

Inca din 2002, Romanian Software este o companie specializata in dezvoltarea si implementarea de produse software din domeniul Resurselor Umane. Cu o experienta de peste 15 ani in domeniul IT, compania si-a diversificat continuu activitatea, evoluand de la un dezvoltator de aplicatii software la un furnizor de solutii IT si servicii integrate cu o expertiza profesionista in domeniul Resurselor Umane. Calitatea solutiilor oferite, alaturi de valorile pe care compania le promoveaza reprezinta factori determinanti ai succesului sau.